2. díl, Zabiji ho?

7. listopadu 2012 v 17:11 | Radulinek |  Na pokraji smrti

Eliss přeměněná na černého anděla vstoupila do vesnice Nyno, "Hm. Kde mám jít?" řekla si a vyletěla nad vesnici, "Támhle je krásný dům," řekla a letěla k domu. "Už je tady," pomyslel si Martinův otec. Najednou začal někdo klepat na dveře, "Otče neotevírej, co když to bude černý anděl!" ale bylo pozdě. Jeho otec už otevřel a černý anděl mu vysál krev, Martin přiběhl k otci a začal ječet: "Né otče, neumírej. Prosím!" začaly mu téct slzy. Začalo svítat a Martin vzal otce a položil ho na postel. Chytl ho za ruku, začal se modlit, ale marně otec už umřel. "Ach, otče," řekl, "proč ty, proč né já," zařval.
Za hodinu šel ohlásit starostovy, že jeho otce zavraždil černý anděl. "Dobrý den, starosto," řekl smutně,"co tě trápí, Martine?" zeptal se starosta, " černý anděl mi zavraždil otce," řek a potom dodal: "Stěhuji se," a starosta na to: "Dobře, máš na to týden." po těch slovech odešel. Martin šel domů a začal si zabalovat věci a najednou se koukne na hodiny a vidí 11:30. "Už musím jít, abych přišel v čas do lesa," řekl a odešel.
Mezitím u Eliss.
"Jak sem to mohla udělat!" řekla a začala brečet, "Jak jsem mu mohla zavraždit otce, ale musím jít do lesa."odešla. "Konečně jsem tady," jak to Eliss dořekla za chvíli přišel Martin, "Ahoj, tak jsem tu," řekla Eliss, "chtěl jsi mě vidět že?" a sedla si a opřela se o strom, "Chtěl," povzdychl si, "Není ti něco?" zeptala se pomalu Eliss. Martin si k ní sedl a začal povídat: "Včera v noci mi černý anděl zabyl otce," Eliss se na něho podívala, chytla ho za ruku a řekla: "To je mi líto. Musím ti něco říct....."
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Pište do komentu
1. Líbilo se to to?
2. Co myslíš, že mu řekne?
3. Kde se Martin odstěhuje

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama