1. díl, Navždy?

7. listopadu 2012 v 17:19 | Radulinek |  Navždy uvězněná
PŘEČTI SI: Jen sem vám za poměla říct že andělé žijí věčně. Narodí se a do 20 let se "vyvíjejí" a pak navždy vypadají jak 20-letí lidé.

"Kdo jsi?" zeptala se Liliana se strachem " Já jsem Bern, to ty jsi mi zabila otce. Za to tady budeš navždy! " chvíli se odmlčel a pak zase začal mluvit, " Můžeš si tady dělat co chceš, ale neutečeš protože je to kouzlo které pustí normální anděly dovnitř, ale už nemůžou vyjít ven. Zvířata můžou procházet, jak chtějí. Lidi to hned zabije, jen andělé se znamením můžou vejít a odejít. Máš tady vše potřebné. " odešel a mumlal si: "Ale můžu tě vidět jen jednou za rok." ale to Liliana už neslyšela. Liliana se napila z jezírka a vzala si jablko ze stromu. Jedla a říkala si: "Co tu budu dělat?" a viděla na zemi malinkou chlupatou kuličku, která se hýbala a za chvilku kulička vystrčila obličej, nožičky a ručičky. "Jé, ty jsi pěkný." Řekla opatrně Liliana a začala po kuličce natahovat ruku. Kulička skočila Lilianě na ruku a lehla si. "Budu ti říkat Anri."
Uběhl rok a Liliana a Anri byli nejlepší přátele. Najednou na Lilianiné jedenáctiny přišel Bern. Liliana slezla z lián a přistoupila ke stromům. Bern vypadá o něco starší, má delší vlasy a krásně žluté oči, ale stále měl v očích zlost. Nikdy ho Liliana neviděla tak z blízka. Podíval se Lilianě do očí a řekl: "Co chceš k narozeninám?" a Liliana odpověděla: "Chci, aby mě už bylo osmnáct." Najednou se kolem ní objevila mlha a nemohla dýchat, upadla na zem. "Jak si přeješ." Řekl Bern a chytl si ruce a začal mluvit nesmyslným jazykem. Liliana začala dýchat. "Budeš v komatu, až ti bude osmnáct tak se probudíš, zatím se o ni postarej Anri." Řekl a odešel.
Po osmnácti letech.
Liliana se zbudila, a viděla, jak na ní sedí Anri, "je větší" pomyslela si. "Co to se mnou je, jak to že jsi tak velký Anri?" řekla a strašně se divila. "Víš, jak sis přála, že chceš mít osmnáct let, tak se to splnilo. Jak to že mluvím, když jsem s andělem víc jak čtyři roky tak začnu mluvit, rozumíš mi jen ty a Bern." Řekl sladkým hláskem Anri. "Tak mě je osmnáct." Pomyslela si Liliana. Sedla si a řekla si pro sebe: "Jak může vypadat Bern." Anri se podíval do leva a tam stál Bern, Tmavě modro-bíle vlasy, krásně velké černé křídla a kabát. Liliana se lekla a chytla meč do ruky. Nikdy totiž nestál tak blízko u ní. "Co mi chceš udělat," řekla. "Musím ti říct pravdu, co doopravdy mám s tebou udělat." Řekl Bern. "Co." Liliana se postavila a Bern byl o hlavu větší jak ona. Chytil Lilianu za krk, začala se dusit. Tak ji pustil a Liliana spadla na zem. Odplížila se k rybníčku. Bern se k ní blížil a pak se metr od ní zastavil a začal povídat: "Mám úkol od vládce andělů, že až ti bude dvacet tak tě mám za ním dovést a dál nevím, ale stále ti nevěřím." Chytl Lilianu za ruku a hodil ji do jezírka a začal pomalu si něco mumlat, najednou se na Lilianiném těle začaly tvořit ornamenty. " Tohle to před tebou všichni skrývaly, protože jsi jediná tohohle druhu andělů, který má takovéhle ornamenty na těle." Řekl a odešel.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!
1. Líbil se ti díl?
2. Co je Liliana za druh anděla
3. Co chce po Lilianě vládce?
4. Co si myslíš, že se stane dál?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama